Anket Doldurarak Para Kazandıran Siteler Listesi

Survey Scout

Anket doldurarak para kazanmak için, gerekli olan siteler içerisinden en güvenilir ve en çok para kazandıran bazı siteleri sizler için belirledik.

SurveyScout (En çok kazandıran anket doldurma sitelerinden biridir)

Uluslar Arası Katılım Özelliği Mevcuttur.

Anket Siteleri Veritabanı Özelliğine Sahiptir.

Kullanım Kolaylığı İle Hiç Zorlanmadan Anket Doldurarak Para Kazanabilirsiniz.

Müşteri Desteği İle Bir Sorununuz Olduğunda Sorununuza Çözüm Bulabilirsiniz.

Güvenilir Yapısı İle Rahatlıkla Çalışabilirsiniz.

Genel Kullanıcı Oylaması Mevcuttur.

SurveyScout, anket doldurarak para kazandıran siteler içinde Avrupa’da en çok rağbet gören sitelerden biridir. İncelemek için tıklayın.  Sadece Surveyscout anket doldurma sitesi ile bile çok yüksek kazançlar elde edebilirsiniz. Survey Scout, tüm dünyada ki en güvenilir ve kaliteli anket doldurma sitelerinin veritabanına hâkimdir. Yani size hem kendisi anket gönderiyor hem de başka anket firmalarının adreslerini veritabanında tutuyor. Sizde kontrol panelinizden bu adreslere kolayca erişebilirsiniz. Survey scout uluslararası çalışan bir anket doldurma sitesidir ve Türkiye’de dâhil olmak üzere birçok ülkeye kendi dilinde anket gönderir. Surveyscout alanında en ciddi anket firmasıdır desek yanlış olmaz sanırım. Kontrol panelinizde kendi dilinizi seçerek anketleri Türkçe olarak doldurabiliyorsunuz. Bu da İngilizce veya başka yabancı dil bilmeyenler için büyük kolaylık sağlıyor. SurveyScout

CocaCola ve Nike gibi oldukça popüler ve büyük markalar ile çalışmaktadır. SurveyScout böyle büyük firmaların anket işlerini yaptığı için, günlerce anket gelecek diye bekleme gibi bir sıkıntınız olmaz. Doğal olarak da düzenli olarak, yüksek gelirli anketler gelebilir ve sizde çok güzel paralar kazanabilirsiniz. Devamlı anket doldurarak para kazanmayı meslek haline getirenlerin başlıca sitesidir. Anket başına ödediği ücretler genelde 5 dolar ile 75 dolar arasında değişmektedir. Ücretler anketin uzunluğuna göre belirlenir ve ortalama 25 dakika kadar sürer en kısası. Bu kadar güzel paralar dağıtan bu şirket ankete verilen cevaplara da çok büyük titizlik gösterir. Gönderilen anketlere, rastgele cevaplar işaretlemek yerine, gerçekten soruları okuyarak ciddi cevaplar verirseniz, size site sürekli düzenli olarak iyi gelir getiren ücreti yüksek anketler göndermeye başlar. Bu sebeple kesinlikle gelen anketleri en kaliteli şekilde doldurmanızı tavsiye ederim. Zira ne kadar gerçek ve kaliteli cevaplar verirseniz o kadar yüksek ücretli anketler gönderiyorlar.

SurveyScout, vasıtasıyla anket doldurarak para kazanmak için üye olmalısınız ancak unutmayın üyelik ücretli ve sadece bir kez baştan üye olurken ödüyorsunuz. Bunun amacı daha kaliteli tüketiciye yani, daha kaliteli anket doldurarak para kazanacak kişilere ulaşmak. Üyeliğin ücretli olması gözünüzü korkutmasın, ödediğiniz üyelik ücretini zaten kısa zamanda gelen anketleri doldurunca geri kazanmış oluyorsunuz.

Surveyscout’a üye olup, anket doldurarak para kazanmak istiyorsanız, buraya tıklayın.

Nasıl üye olunacağını öğrenmek için resimli anlatım: Buraya tıklayın

Paid Survey Etc (En eski anket sitelerindendir)

Paid Surveys Etc

Paid Surveys Etc

Uluslar Arası Katılım Özelliği Bu Sitede De Vardır

Anket Siteleri Veritabanına Sahiptir

Kullanım Kolaylığı İle Hiç Zorlanmadan Para Kazanırsınız

Müşteri Desteği Mevcuttur

Güvenli Şekilde Paralarınızı Alırsınız

%50 İndirim Kodu : Etc50off Vardır

Genel Kullanıcı Oylaması Vardır

Paid Surveys etc anket doldur para kazan sistemi diğer anket sistemleri içinde en bilindik en eski sistemdir. Bu hakikaten çok önemli bir unsurdur. Zira güvenilir olduğunun da kanıtı sayılır.

Paid Surveys etc kendini kanıtlamış güvenilir bir anket doldurma sitesidir. Tıpkı Surveyscout anket doldurma sitesi gibi büyük markalar ve büyük araştırma şirketleriyle birlikte çalışarak sizlere çok güzel paralar kazandırabilir. Bunun yanında Paid Surveys’te artı bir özelliği daha vardır. Bu özellikte, anket doldurmak istemediğiniz anlarda size başka alternatiflerde sunmasıdır.

Arzu ederseniz bunlardan sadece bir tanesine bile üye olup ayda ortalama 500 dolar civarı para kazanın. Arzu ederseniz hepsine üye olun daha fazla anket doldurarak daha fazla para kazanın. Bu sistemler son derece güvenli sistemlerdir. Rahatlıkla para kazanabilirsiniz.

Paid surveys etc ye üye olmak ve % 50 indirim almak için buraya tıklayın.

Bu anket siteleri dışında da pek çok anket doldur kazan yöntemi ile çalışan anket siteleri vardır. Bunlara da üye olarak kazancınızı artırabilirsiz.

Anket doldur firmalarına üye olurken kesinlikle profil bilgilerinizi doldurmayı unutmayın. Çoğu kişi profil bilgilerini doldurmaktan sıkıldığı için boş geçiyor. Halbuki gelen anketlerin çoğu bu profil bilgilerine göre ayarlanıyor. Doğal olarak profilinizi ne kadar iyi doldurursanız o kadar kaliteli ve çok sayıda anket gelecektir. Gelen anket sorularının içeriği genelde sağlık, elektronik cihaz, tatil, alışveriş gibi konular içerir. Bu sebeple profil doldururken bu başlıkları işaretleyin, hobi bölümüne elinizden geldiği kadar çok şey belirtin. Bu adımlar size gelecek olan anket sayısını ve sıklığını artıracaktır.

Yüzlerce ücretsiz anket firmasının adresinin olduğu Anket Kitabımızın tanıtım sitesini de mutlaka ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

You can leave a response, or trackback from your own site.

5 Responses to “Anket Doldurarak Para Kazandıran Siteler Listesi”

 1. yasemin diyor ki:

  para kazanmak istiyorum

 2. Murad diyor ki:

  yasemin hanım, anket doldurarak para kazanmak istiyorsanız gerekli olan tüm bilgiler yukarda yazdığı gibi… Siz sadece bir kitap alıyosunuz ve o kitaba verdiğiniz paranın 1.000 katını kazanma imkanına sahip oluyorsunuz. İlginç değil mi :) Evet ilginç ama gerçeğin ta kendisi…

 3. Süleyman diyor ki:

  En eskilerinden diye söyleniyor bu site. Ancak bunun gibi çok fazla kaliteli anket siteleri var. Zaten bu işten kazanmak için sürümden kazanma mantığı oluyor. Yani birden fazla anket sitesine üye oluyorsunuz ve hepsinden gelen anketleri dolduruyorsunuz. Bu şekilde çok güzel paralar kazanmanız mümkün 😉

 4. şekip diyor ki:

  para verdiği kesinleşmiş tüm anket sitelerine üye olunması taraftarıyım. özellikle kitapta yer verilen onlarca kaliteli anket sitesinin hepsine üye olunduğu takdirde mutlaka iyi bir gelir elde edilecektir.

 5. naci diyor ki:

  Bu bahsettiğiniz kitabın fiyatı ne kadar ?

Leave a Reply